Skulpturer, Kina

Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina
Skulpturer, Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDEKORATIONER, 2 st, Kina, 1900-talets fjärde kvartal, i form av bonsaiträd i bl a glas och ståltråd samt kruka i porslin, höjd 34 - 38 cm

Smärre slitage

874596

2021-02-09