Peder Nyblom skål

Peder Nyblom skål
Peder Nyblom skål
Peder Nyblom skål
Peder Nyblom skål
Peder Nyblom skål
Peder Nyblom skål
Peder Nyblom skål
Peder Nyblom skål

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEDER NYBLOM, skål, glas, överfång i lila med dekor av duvor, signerad och daterad P.N 1924, höjd 10, diameter 21 cm

874604

2021-02-11