Franskt 1800-tals skrivbord

Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord

Klubbat för:

720 EUR

Utropspris

1 500 EUR

SKRIVBORD MED KLAFFAR, Frankrike, sent 1800-tal, fanerad och intarsia av olika träslag, 2 sarglådor, beslag i förgylld brons, längd 110-160 cm, bredd 60 cm, höjd 75 cm.

Slitage, skador och torr sprickor

874607

2021-02-08