Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMYCKESSKRIN, 1900-tal, trä med detaljer i vitmetall och skinn, invändig med insats, höjd ca 18, 34x20 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
874619
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här