Ytterfoder Kina

Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i underglasyrblått, höjd ca 17, diameter 21 cm

Nagg

874628

2021-02-09