Timglas

Timglas
Timglas
Timglas
Timglas
Timglas
Timglas
Timglas
Timglas
Timglas
Timglas
Timglas
Timglas

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TIMGLAS, 1800-tal, tenn, otydliga stämplar, höjd ca 12 cm

Kuntoraportti

Sned i fattning

874634

Päivämäärä:

2021-02-09