Timglas
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TIMGLAS, 1800-tal, tenn, otydliga stämplar, höjd ca 12 cm
Kuntoraportti
Sned i fattning
874634
Päivämäärä:
2021-02-09