Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
KNUD ANDERSEN (Danmark, 1892-1966), lockurna, korallröd glasyr "craquelé", delvis förgylld, lock i patinerad brons signerad KA, numrerad 3047, höjd 22 cm
Lock med skador
874635
2021-02-11