Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELLAMPETT, omkring år 1800, förgylld samt bronserad, ljusarm i mässing för 3 ljus, 80x70 cm
Sprickor, slitage, senare glas
874641
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här