Bengt Lindström akryl
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, akryl på papper, bladmått ca 30x20 cm
Proveniens: Till utställningen La Colle-sur-Loup: Graph 2000 år 1986 målade Bengt Lindström en orginalakryl till de första 10 utställningskatalogerna.
874645
2021-02-09