Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BILLY COPLEY (USA 1946): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Billy Copley 1994, tusch/akvarell/kolkrita på papper, 50x64 cm
874649
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här