Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PISTOL, slaglås, officersmodell, Liège Belgien, 1800-talets mitt, längd 35 cm
Bruksslitage, renoverad
874651
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här