Spegel rokoko
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, 1700-talets andra hälft, rokoko, förgylld, svagt böjt krön, skuren dekor, tvådelat glas, ca 63x27 cm
Bruksslitage, senare bakstycke, smärre avslag på dekoren nedtill, senare glas med mindre nagg, sprickor
874671
2021-02-09