Miniatyrmålningar

Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st, 1700-tal, mansporträtt (ett porträtt föreställande Gustav II Adolf), olja på plåt, oval form, rammått ca 7,5x6,5 resp 9x7 cm

Smärre krackeleringar

874687

2021-02-10