Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st, 1700-tal, mansporträtt (ett porträtt föreställande Gustav II Adolf), olja på plåt, oval form, rammått ca 7,5x6,5 resp 9x7 cm
Smärre krackeleringar
874687
2021-02-10