Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
MINIATYRMÅLNING, 1800-talets början, porträtt föreställande Fredrik II av Preussen (Fredrik den store), efter Anton Graff 1781, signerad, gouache på ben, oval form, rammått ca 5,5x4,5 cm
874693
2021-02-10