Miniatyrmålning Fredrik II

Miniatyrmålning Fredrik II
Miniatyrmålning Fredrik II
Miniatyrmålning Fredrik II
Miniatyrmålning Fredrik II
Miniatyrmålning Fredrik II
Miniatyrmålning Fredrik II
Miniatyrmålning Fredrik II
Miniatyrmålning Fredrik II
Miniatyrmålning Fredrik II
Miniatyrmålning Fredrik II

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

MINIATYRMÅLNING, 1800-talets början, porträtt föreställande Fredrik II av Preussen (Fredrik den store), efter Anton Graff 1781, signerad, gouache på ben, oval form, rammått ca 5,5x4,5 cm

874693

2021-02-10