Tidningsställ "Zink" Jonas Bohlin

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

JONAS BOHLIN, "Zink", tidningsställ, lila målning, sockel i betong, höjd ca 155 cm
Skador: Repor, mindre märken

874709

2021-02-28