Katarina Hård oljemålning

Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KATARINA HÅRD (född 1954): "Nattryttaren", signerad och daterad atergo Katarina Hård 1998, olja på duk, ca 80x80 cm

874710

2021-02-09