Björn Dawid Dawidsson fotografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BJÖRN DAWID DAWIDSSON (född 1949) ur serien Obscura minnen, signerad på baksidan samt daterad 1981, gelatinKontaktkopierat silvergelatinfotografi, ca 24,6x19,4 cm

874712

2021-02-11