Pall, Ingvar Hildingsson

Pall, Ingvar Hildingsson
Pall, Ingvar Hildingsson
Pall, Ingvar Hildingsson
Pall, Ingvar Hildingsson
Pall, Ingvar Hildingsson
Pall, Ingvar Hildingsson

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGVAR HILDINGSSON, pall, 1900-talets andra hälft, körsbär, signerad IH och etikettmärkt KALMAR LÄNS SLÖJDARE och Slöjd Rugstorp 380 30 Rockneby, höjd 37, sitsens diameter 28 cm

874713

2021-02-28