Ingvarr Hildingsson, pall

Ingvarr Hildingsson, pall
Ingvarr Hildingsson, pall
Ingvarr Hildingsson, pall
Ingvarr Hildingsson, pall
Ingvarr Hildingsson, pall
Ingvarr Hildingsson, pall

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGVAR HILDINGSSON, pall, 1900-talets andra hälft, kärnfuru, signerad IH och etikettmärkt KALMAR LÄNS SLÖJDARE, höjd 43, sitsens diameter 28 cm

874715

2021-02-28