Katarina Hård oljemålning

Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KATARINA HÅRD (född 1954): "Stormästaren", signerad och daterad a tergo Katarina Hård 2006, akryl på duk, ca 92x73 cm

874716

2021-02-09