Miniatyrmålning

Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

MINIATYRMÅLNING, 1700-talets första hälft, mansporträtt, ram i förgyllt silver, St Petersburg, gouache på ben, oval form, ca 7x5,5 cm

Kuntoraportti

Glas saknas, ramen med fläckar a tergo

874725

Päivämäärä:

2021-02-10