Miniatyrmålning
Klubbat för:
9 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
MINIATYRMÅLNING, 1700-talets första hälft, mansporträtt, ram i förgyllt silver, St Petersburg, gouache på ben, oval form, ca 7x5,5 cm
Kuntoraportti
Glas saknas, ramen med fläckar a tergo
874725
Päivämäärä:
2021-02-10