Anders Gustaf Andersson miniatyrmålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS GUSTAF ANDERSON (1780-1833): Mansporträtt, miniatyr, signerad och daterad G Andersson pinxit 1828, gouache, fasettslipat glas, rammått ca 16x15 cm

874730

2021-02-10