Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÅKE PALLARP (1933-2013): IKON, monogramsignerad ÅP samt signerad a tergo Åke Pallarp, utförd 1987, tempera och olja på trä, 60x38,5 cm
PROVENIENS
Galleri Ann Westin
874731
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här