Obey

Obey
Obey

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SHEPARD FAIREY ( OBEY ), "Mujer fatale", litografi, signerad, open ed, 91x61 cm.

Oramat blad

874740

2021-02-14