Tazza

Tazza
Tazza
Tazza
Tazza
Tazza
Tazza
Tazza
Tazza

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAZZA, 18/1900-tal, förgylld med metall på marmorsockel, empirestil, höjd 9 cm

874741

2021-02-11