Italiensk skola ca 1630-50
Klubbat för:
58 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ITALIENSK SKOLA, ca 1630-1650, sannolikt föreställande Kleopatra, olja på dubblerad duk 104 x 76 cm (tidigare oval 102 x 74 cm)
PROVENIENS
Tidigare tillhörande interiör i hus på Franska Rivieran
Dubblerad, tidigare oval, retuscher
874763
2021-02-28