Italiensk skola ca 1630-50

Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50
Italiensk skola ca 1630-50

Klubbat för:

58 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ITALIENSK SKOLA, ca 1630-1650, sannolikt föreställande Kleopatra, olja på dubblerad duk 104 x 76 cm (tidigare oval 102 x 74 cm)

PROVENIENS
Tidigare tillhörande interiör i hus på Franska Rivieran

Dubblerad, tidigare oval, retuscher

874763

2021-02-28