Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESESCHATULL / SKRIVSCHATULL, England, omkring 1900, jakarandafanér, mässingslister och beslag, höjd 16, 40x24 cm
Skador: Nyckel saknas, repor, märken
874777
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här