Reseschatull omkring 1900
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RESESCHATULL / SKRIVSCHATULL, England, omkring 1900, jakarandafanér, mässingslister och beslag, höjd 16, 40x24 cm
Kuntoraportti
Skador: Nyckel saknas, repor, märken
874777
Päivämäärä:
2021-02-09