Reseschatull omkring 1900

Reseschatull omkring 1900
Reseschatull omkring 1900
Reseschatull omkring 1900
Reseschatull omkring 1900
Reseschatull omkring 1900
Reseschatull omkring 1900
Reseschatull omkring 1900
Reseschatull omkring 1900
Reseschatull omkring 1900
Reseschatull omkring 1900

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RESESCHATULL / SKRIVSCHATULL, England, omkring 1900, jakarandafanér, mässingslister och beslag, höjd 16, 40x24 cm

Kuntoraportti

Skador: Nyckel saknas, repor, märken

874777

Päivämäärä:

2021-02-09