Litografier Oscar Reuterswärd

Litografier Oscar Reuterswärd
Litografier Oscar Reuterswärd
Litografier Oscar Reuterswärd
Litografier Oscar Reuterswärd
Litografier Oscar Reuterswärd
Litografier Oscar Reuterswärd
Litografier Oscar Reuterswärd
Litografier Oscar Reuterswärd

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002) "Omöjlig figur", 2 st, signerade samt numrerade 221/250, litografier, ca 29x20 cm

874782

2021-02-12