Ramar 1900-tal

Ramar 1900-tal
Ramar 1900-tal
Ramar 1900-tal
Ramar 1900-tal
Ramar 1900-tal
Ramar 1900-tal
Ramar 1900-tal
Ramar 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 4 st., 1900-tal, förgyllda, delvis med pastellage, innermått ca 97x41,5, 74,5x55, 77x56, 116x89,5 cm

Smärre slitage

874793

2021-02-12