Sven X.et Erixson blandteknik

Sven X.et Erixson blandteknik
Sven X.et Erixson blandteknik
Sven X.et Erixson blandteknik
Sven X.et Erixson blandteknik
Sven X.et Erixson blandteknik
Sven X.et Erixson blandteknik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad och daterad april -67, blandteknik, bildmått ca 30x34 cm

874795

2021-02-13