Sven X.et Erixson blandteknik
2021-02-13
874795
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad och daterad april -67, blandteknik, bildmått ca 30x34 cm