Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Utsikt mot Riddarholmskyrkan, signerad och daterad O Bergman 21 Maj 1903, akvarell, ca 17x10 cm

874798

2021-02-13