Okänd konstnär 1700-tal

Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1700-tal, Maria och barnet, olja på duk, ca 31x25 cm

dubblerad duk, krackeleringar

874811

2021-02-14