Väggskåp allmoge

Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

VÄGGSKÅP, allmoge, hörnmodell, daterad 1787, senare bemålning, höjd ca 68, 46x36 cm

Slitage, färgbortfall, nyckel saknas

874815

2021-02-12