Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR, brons, 1900-talets andra hälft, Art Decostil, föreställande dansös, höjd inkl. sockel ca 36 cm

Kuntoraportti

Sockeln med "hack" och repor

874819

Päivämäärä:

2021-02-11