Skulptur brons
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, brons, 1900-talets andra hälft, Art Decostil, föreställande dansös, höjd inkl. sockel ca 36 cm
Kuntoraportti
Sockeln med "hack" och repor
874819
Päivämäärä:
2021-02-11