Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 10 st, 1960-tal, fanér i teak, sitsar i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, märken, sitsar med mindre skador
874820
2021-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här