Stolar 1960-tal teak

Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak
Stolar 1960-tal teak

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 10 st, 1960-tal, fanér i teak, sitsar i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken, sitsar med mindre skador

874820

2021-02-12