Matta Rölakan Svensk Hemslöjd

Matta Rölakan Svensk Hemslöjd
Matta Rölakan Svensk Hemslöjd
Matta Rölakan Svensk Hemslöjd
Matta Rölakan Svensk Hemslöjd
Matta Rölakan Svensk Hemslöjd
Matta Rölakan Svensk Hemslöjd
Matta Rölakan Svensk Hemslöjd
Matta Rölakan Svensk Hemslöjd
Matta Rölakan Svensk Hemslöjd
Matta Rölakan Svensk Hemslöjd

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Rölakan, Svensk Hemslöjd, 1900-talets mitt, signerad S.H, ca 238x167 cm

Bruksslitage, mindre fläckar, kantskador

874835

2021-02-12