Axel Peters Stilleben

Axel Peters Stilleben
Axel Peters Stilleben
Axel Peters Stilleben
Axel Peters Stilleben
Axel Peters Stilleben
Axel Peters Stilleben
Axel Peters Stilleben
Axel Peters Stilleben

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETERS, (1863-1942): Stilleben, signerad Ax. Peters, olja på duk, ca 50x61 cm

Smärre färgbortfall

874836

2021-02-16