Farstrup Möbelfabrik stolar
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FARSTRUP MÖBELFABRIK, "Modell 250", stolar 4 st., Danmark, 1900-talets andra hälft, ek, svängd ryggbricka, textilklädd sits, stämpelmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, senare klädsel
874845
2021-02-09