Farstrup Möbelfabrik stolar

Farstrup Möbelfabrik stolar
Farstrup Möbelfabrik stolar
Farstrup Möbelfabrik stolar
Farstrup Möbelfabrik stolar
Farstrup Möbelfabrik stolar
Farstrup Möbelfabrik stolar
Farstrup Möbelfabrik stolar
Farstrup Möbelfabrik stolar
Farstrup Möbelfabrik stolar
Farstrup Möbelfabrik stolar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARSTRUP MÖBELFABRIK, "Modell 250", stolar 4 st., Danmark, 1900-talets andra hälft, ek, svängd ryggbricka, textilklädd sits, stämpelmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, senare klädsel

874845

2021-02-09