Chris af Enehielm målning

Chris af Enehielm målning
Chris af Enehielm målning
Chris af Enehielm målning
Chris af Enehielm målning
Chris af Enehielm målning
Chris af Enehielm målning
Chris af Enehielm målning
Chris af Enehielm målning

Klubbat för:

720 EUR

Utropspris

600 EUR

CHRIS AF ENEHIELM (född 1954) "den lilla prinsen", signerad samt daterad -89, akryl på papper, 70x100 cm

874858

2021-04-25