Henri Matisse litografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRI MATISSE, (1869-1954) efter: "La tristesse du Roi", ur Verve nr 35-36, 1958, signerad och daterad i trycket Henri Matisse 1952, färglitografi, bildyta ca 32,5x44,5 cm
Mittveck med sömhål
874865
2021-02-09