Carl-Harry Stålhane, skålfat, Rörstrand

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, skålfat, Rörstrand 1950-tal, stengods, harpälsglasyr i blått och svart, signerat R CHS SWEDEN SAH, höjd 7, längd 27,5 cm

Bruksslitage

874870

2021-02-28