Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): efter, 2 kompositioner, färglitografier, signerade i trycket, ur DLM 36-37-38 (Derriere le Miroir), 1951, bildmått ca 34x27 cm
874880
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här