Georges Braque 2 litografier

Georges Braque 2 litografier
Georges Braque 2 litografier
Georges Braque 2 litografier
Georges Braque 2 litografier
Georges Braque 2 litografier
Georges Braque 2 litografier
Georges Braque 2 litografier
Georges Braque 2 litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): efter, 2 kompositioner, färglitografier, signerade i trycket, ur DLM 36-37-38 (Derriere le Miroir), 1951, bildmått ca 34x27 cm

874880

2021-02-09