Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSÉ MANUEL BROTO (född 1949): komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 16/75, oramat blad, bladstorlek ca 64 x 90 cm
874882
2021-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här