Pablo Picasso etsning

Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

PABLO PICASSO, efter: Dansare,1943, signerad i trycket, 279/300, etsning, bildyta innanför passepartout ca 29,5x21,5 cm

Utgivare: Louis Grosclaude, Zürich

874885

2021-02-09