Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
PABLO PICASSO, efter: Dansare,1943, signerad i trycket, 279/300, etsning, bildyta innanför passepartout ca 29,5x21,5 cm
Utgivare: Louis Grosclaude, Zürich
874885
2021-02-09