Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnan med barnet, olja på duk, 48x38 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, duklagningar, färgbortfall
874902
2021-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner