Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, märkt a tergo Jackob Axel Salmsson (1814-1871), denna målning från 1851, 43x36 cm
Retuscher, krackeleringar, smärre färgbortfall
874907
2021-02-11